https://www.kangur-mat.pl/image/logo_kangourou.gifKangur Matematyczny 2015
 

Strona Główna
O Kangurze
Aktualności
Zasady
Regulamin
Kontakt
Do Pobrania

 

NAGRODY

W TEGOROCZNEJ EDYCJI KONKURSU PRZYZNANO 1550 NAGRÓD O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 31267,50 zł

TYP NAGRODY

ILOŚĆ NAGRÓD

WARTOŚĆ NAGRODY

LAUREAT

16

300 zł

WYNIK BARDZO DOBRY

119

40-50 zł

WYRÓŻNIENIE

1215

14,50 zł

DLA SZKÓŁ

200

14,50 zł

WYNIKI IMIENNE ZNAJDUJĄ SIĘ U SZKOLNYCH ORGANIZATORÓW KONKURSU

NAGRODA ZA WYNIK BARDZO DOBRY TO DWIE KSIĄŻKI - Miniatura Matematyczna i Koło Matematyczne w Szkole Podstawowej lub Koło matematyczne w gimnazjum lub Wybrane zagadnienia z matematycznych kółek olimpijskich lub Liga Zadaniowa

NAGRODY DLA LAUREATÓW zostaną przesłane do szkół pocztą

 

Miejsca i terminy odbioru nagród

 

POWIAT

MIEJSCE ODBIORU NAGRÓD

25.05.2015

26.05.2015

27.05.2015

Biała Podlaska

Publiczne Gimnazjum nr 3 ul. Narutowicza 39

(pokój nauczycielski) inny termin proszę uzgadniać indywidualnie

Albina Kozaczuk tel.. 609 153 269

 

13:00-15:00

 

Biłgoraj

LO im. ONZ ul. Kościuszki 41/43

Andrzej Łokaj sekretariat tel 504192544

7:30-15:30

7:30-15:30

7:30-15:30

Chełm

Zespół Szkół Społecznych w Chełmie ul. Hrubieszowska 102/2

Grażyna Kowalczyk tel 5654554, 508877188

8:00-15:00

8:00-15:00

8:00-15:00

Hrubieszów

ZS nr 2 ul. 3 Maja 1

Jarosław Grzeszczuk sekretariat tel. 606749501

8:00-15:00

8:00-15:00

8:00-15:00

Janów Lubelski

Publicznej Szkole Podstawowej ul. ks. Skorupki 11

Katarzyna Orzeł w sali 23a tel 501664009

8.00-14.00

8.00-14.00

 

Krasnystaw

Zespół Szkół Nr 1 Poniatowskiego 37

Anna Madeja

8:00-15:00

8:00-15:00

8:00-15:00

Kraśnik

Zespół Szkół Nr 2 w Kraśniku ul. Sikorskiego 25 (sala 35)

Tomasz Grębski

8:00-12:00

8:00-12:00

8:00-12:00

Lubartów

II Liceum Ogólnokształcące, ul. 1 Maja 66/74

Katarzyna Kowalczyk w sekretariacie

tel 693390172 lub tel. szkoły 818543716

8:00-15:00

8:00-15:00

8:00-15:00

LUBLIN

Prywatne Gimnazjum i Liceum

Ul. Długosza 8a Pani Monika Prus sala 12

8:00-15:00

8:00-15:00

8:00-15:00

Łuków

Szkoła Podstawowa nr 4  ul. 11 Listopada 20

Beata Piskorz501 657 165

8:00-16:00

8:00-16:00

8:00-14:00

Opole Lubelskie

Zespół Szkół nr 1 ul. Szkolna 5

Renata Woźniak

9:00 – 12:00

9:00-12:00

 

Parczew

I Liceum Ogólnokształcące ul. A. Mickiewicza 5

Grażyna Czech, tel. kontaktowy 83 3550423 (w godzinach popołudniowych)

11:45-15:00

 

9:40-15:00

Puławy

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
UL. ZABŁOCKIEGO 8
PUŁAWY, SALA nr 4,  PARTER
tel. 500 138 430 Renata Sokół

8:00 -11:00

8:00 -15:00

8:00 -12:00

Radzyń Podlaski

Szkoła Podstawowa Nr 2 ul.Sitkowskiego 3 (sekretariat szkoły)

Adam Dołęga,tel.606873572 lub 83-3527131

8:00-14:30

8:00-14:30

8:00-14:30

Ryki (w Dęblinie)

Szkoła  Podstawowa nr 2 w  Dęblinie ul. 1Maja 3

Jadwiga Kleczkowska - sala nr 8 II piętro tel. 665541094

Izabela Kowalczyk - pracownia informatyczna I piętro - tel. 693860440

Szkoła sekr. (81) 883-00-34

9: 50 - 12:35
sala nr 8 - IIp
13:00 - 16:00

 świetlica parter.

8:00-12:35

 sala nr 8-IIp

7:00-8:30 

świetlica
parter
8:55-12:35
sala nr 8 IIp

Świdnik

Gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich ul. Jarzębinowa 6 (sekretariat)

Piotr Błądek pbladek@gazeta.pl tel 81 468 89 65 (szkoła)

8:00-15:45

8:00-14:45

8:00-14:45

Tomaszów Lubelski

Szkoła Podstawowa Nr 3

ul. Żwirki i Wigury 6

Anna Danielkiewicz (sekretariat szkoły)

8:00-14:00

8:00-14:00

 

Zamość

Zespół Szkół Społecznych ul. Koszary 14

Elżbieta Kędrak

U Pani Wojciechowskiej w bibliotece

8:00-15:00

8:00-15:00

8:00-15:00

UWAGA !

Każda szkoła, w której sklasyfikowanych zostało nie mniej niż 10 uczestników otrzymuje nagrody dodatkowe nie wynikające z punktacji.

 

 

Przedziały punktowe

 

Dane z regionu